Álláshirdetés -projekt asszisztens munkakör betöltésére

A Hallgatói Önkormányzatok Országos Konferenciája (HÖOK) álláslehetőséget kínál a folyamatban lévő projektjeiben (HÖOK Felsőoktatási Mentorprogram, HÖOK Diaszpóra Mentorprogram), projekt asszisztens munkakörbe 2024. Augusztus 31. napjáig  határozott időre.

Ellátandó Feladatok:

  • A projektmenedzserek munkájának adminisztratív támogatása,  szükség szerint szakmai, pénzügyi, adminisztratív folyamatok  figyelemmel kísérése, jelentések, adatszolgáltatások összeállítása, vezetői dokumentumok előkészítése;
  • Projektek megvalósításához kapcsolódó dokumentumok elkészítésében való aktív közreműködés;
    Beszerzési eljárások lefolytatásának adminisztratív támogatása,
  • Kifizetési kérelmek határidőre történő és megfelelő tartalmú összeállításában történő közreműködés
  • A Projektek végrehajtásában közreműködő személyekkel, szervezetekkel, szolgáltatókkal való kapcsolattartás,
  • A megvalósítás során elkészült dokumentumok és egyéb produktumok esetében a  vonatkozó előírások, szerződések, jogszabályok és útmutatók szerinti  megfelelőségének ellenőrzése
  • A Projektek megvalósításával összefüggésben megrendezésre kerülő eseményeken való személyes részvétel;

Előírt végzettség:

  • Középfokú végzettség.

Elvárt képességek:

  • Releváns szakmai tapasztalat vagy nyitottság és tanulékonyság;
  • Számítógépes felhasználói ismeretek (Microsoft Office);
  • Képesség az önálló, szakmailag igényes, precíz munkavégzésre és a csapatmunkában  való részvételre;
  • Nagyfokú teherbírás, rugalmasság;
  • Szervező, koordinációs és problémamegoldó képesség;
  • Jó kommunikációs és elemzőkészség, lényeglátás;
  • Esetileg elvárt hétvégi munkavégzés, projektrendezvény lebonyolítás miatt.

Feltételek:

  •  Cselekvőképesség.

Előny:

  • Projekt megvalósításban szerzett tapasztalat;
  • Önkéntes vagy hallgatói szervezetben szerzett tapasztalat;
  • Mentorálási tevékenységben vagy kortárs segítésben szerzett tapasztalat.

Jogviszony:

  • Határozott idejű;
  • Megbízási szerződéses jogviszony;
  • 40 óra/hét.

Munkavégzés helye: 1053 Budapest, Ferenciek tere 7-8., illetve egyes feladatok esetén a  munka elvégzéséhez szükséges egyéb helyszínek.

  • Elektronikus úton az info@hook.hu címen, az elektronikus levél tárgyában kérjük  feltüntetni: „HÖOK - 2023/24. tanévi mentorprogram – Projekt koordinátor”.

Jelentkezéshez csatolandó:

  • Fényképes, részletes szakmai önéletrajz;
  • Motivációs levél bérigény megjelölésével;
  • Végzettségekről, szakképzettségekről szóló okiratok másolatai;

Jelentkezési határidő: 2024. március 8.

A munkakör betölthető: Várhatóan 2024. március 15.

A munkáltatóval kapcsolatos további információ a www.hook.hu honlapon található.